AKTUALITY


Akce, novinky, přednášky, semináře, kurzy a další informace Volného společenství pomáhajících žen ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ

DUBEN 2022 - Dům Clematis (www.DumClematis.cz). Tři pozvánky, jedna zajímavější než druhá :)

Začátek je v 9:00 hodin v Malém sále. Rezervace míst se přijímají do 12. 4. 2022 pomocí formuláře.

Rezervace míst se přijímají do 25. 4. 2022 pomocí formuláře. Platba pouze hotově v místě konání. 

Začátek je v 9:00 hodin. Rezervace míst se přijímají pouze do 23. 4. 2022 pomocí formuláře.

Milí přátelé,
tak jsem nakonec rozšířila nabídku tuhých šamponů ještě o jednoho bratříčka. Tím jsem nejspíš uzavřela nabídku vlasové kosmetiky. Šampony i deodorant lze objednat i v dárkovém balení. 

Na Vaše objednávky se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,
pravděpodobně završuji vlastní výrobu v oblasti mycí kosmetiky. Dovolte mi představit Vám 100% přírodní deodorant s vlastnostmi antiperspirantu.

Na Vaše objednávky se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé, 
představuji pravděpodobně posledního člena rodiny bylinných mýdel. Věřím, že si ho také oblíbíte :)

Na Vaše objednávky se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,
vzhledem k úspěchům bylinných mýdel a mýdel DeLux, rozšiřuji nabídku o další produkty. Tentokrát o 2 druhy tuhých šamponů. Doufám, že budete spokojeni i s těmito výrobky a oblíbíte si je  :-)Na Vaše objednávky se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé, 
jmenuji se Markéta Baliharová a rozšiřuji od 1. 1. 2022 řadu kolegyň Volného společenství pomáhajících žen ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ
Najdete mne v menu v sekci PRAXE * ONLINE.

Nabízím rozbory z oblasti karmické astrologie. Karmická astrologie odhaluje skrytá zranění v duši přinesená z předešlých inkarnací a nabízí i směr, kudy se vydat ze začarovaného kruhu. 

Více informací nabízí můj web www.pomocznebe.cz.

S radostí v srdci nabízí své služby Markéta Baliharová, PRAXE * ONLINE

Milí přátelé,

rozšířila jsem na Vaše přání nabídku bylinných mýdel. Tato se trošku vymykají původnímu záměru cílenému především na zdraví. 

Mýdla DeLux se liší tím, že jsou velmi jemně parfémovaná 100% přírodními silicemi éterických olejů. Tato parfemace je opravdu velice jemná a neočekávejte tedy žádnou výraznou vůni, jak jste zvyklí u synteticky parfémovaného drogistického zboží. Tato dvě mýdla jsou také zabarvena přírodním perleťovým barvivem na bázi slídy. Bylinnou složku zde plně zastupuje koření. Jemně mletou kurkumu obsahuje Perletík a skořici Bronzík

         Obě DeLux mýdla jsou v dárkovém balení buď každé samostatně, anebo společně v jedné krabičce.

Na Vaše objednávky se těší Regina Říhová, České Budějovice

Moje nová léčivá děťátka :)
Všechna bylinná mýdla, která ručně vyrábím, jsou přírodní (bez barviv, parfemace a konzervantů) a mají jeden typický rys - velmi vysoký podíl bylinné složky z mé vlastní produkce. Byliny jsou jemně mleté a prostupují tak celou hmotou mýdla. 
Všechna má mýdla oplývají přirozenou vůní bylin a zelenou barvou různé intenzity, která se odvíjí od skladby použitých rostlin v jednotlivých druzích mýdel. Vzhledem k množství použitých bylinek, mohou někteří citlivější jedinci vnímat i velice jemný peelingový efekt. Nejvíce vynikne jejich ozdravný účinek jednoznačně v koupeli, kdy se mydlením uvolněné částečky bylin dostávají do lázně a dále působí na celý organismus účinkem teplé vody. Ale nebojte se, ani při běžném sprchování nepřijde organismus zkrátka, obzvlášť mydlíte-li se pomalu a dlouze :) 

Jednotlivé druhy mýdel mají svá specifická složení, která předurčují jejich zaměření. Jsou vhodným doplňkem bylinných čajových kúr, ale lze je používat i samostatně. Více naleznete na mém webu: www.zivotemkezdravi.eu v sekci Vlastní výroba

Díky svému balení mohou být i vhodným dárkem pro Vaše blízké i přátele.

Regina Říhová, České Budějovice

LISTOPAD 2021 - Dům Clematis (www.DumClematis.cz). Milí přátelé, jen upřesňuji. Dnem přednášky je ÚTERÝ.

Milí přátelé,
srdečně zvu všechny zájemce o bližší seznámení s jedovatými rostlinami a svépomocí alternativní medicínou na víkendové setkání do Českých Budějovic, Střediska celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ.

 • Sobota 13. 11. 2021 - kurz JEDOVATÉ ROSTLINY doma i v přírodě 
 • Neděle 14. 11. 2021 -  kurz VLASTNÍ ZDRAVÍ SVÉPOMOCÍ alternativní medicína  v denním životě 

           Bezpečnostní kurz JEDOVATÉ ROSTLINY      

Teoretický kurz nás seznámí se záludnostmi rostlinné říše, které mohou zapříčinit situace, kterým je záhodno se vyhnout. Rostliny si popíšeme, seznámíme se s jejich specifiky, zajímavostmi a případnými následky otravy. Domnívám se, že je dobré znát antagonisty léčivých rostlin, aby bylo eliminováno jakékoliv nebezpečí při sběru a používání léčivých rostlin. Nebezpečí záměn nebo dokonce přímé použití jedovatých rostlin je poměrně podceňováno, i když by mělo být řazeno na úplně stejnou úroveň nebezpečnosti, jako jsou pro houbaře všeobecně zdůrazňované nutné znalosti z říše hub.

Doplňkový kurz VLASTNÍ ZDRAVÍ SVÉPOMOCÍ

V tomto nedělním kurzu přehledně uvedu možnosti rozpoznávání zdravotních problémů, techniky a metody vhodné pro každodenní použití k vylepšení a udržení zdraví. Vše uvedené je zaměřeno na výživu a detoxikaci organismu, a tím i na zvýšení činnosti vlastního imunitního systému. 

          Prosím, objednávejte se na kurzy pomocí formuláře na webu www.zivotemkezdravi.eu. Děkuji.

Na shledání se těší Regina Říhová, České Budějovice

Vážení přátelé,
je to už více než rok, co jsme pro vás chtěly otevřít Dům Clematis - "místo pro blízká setkání stejného druhu", avšak ani nám doba covidová neumožnila zrealizovat naše plány v předpokládaném čase. Přinesla však paradoxně a nečekaně do našich životů hluboké a cenné prožitky, takže nám nakonec nezbylo, než jen s vděčností a pokorou poděkovat, neboť tím se naše příprava zkvalitnila a prohloubila.

Činnost Domu Clematis zahájím ve středu 20. 10. 2021 přednáškou

"STRACH - OSUDOVÁ VOLBA LIDSTVA" podtitul "Člověk spoutaný strachem bude vždy otrokem, i kdyby byl králem"
Adresa: A. Trägera 2653 České Budějovice 370 01
Vstupné 250,- Kč
Více informací naleznete na www.DumClematis.cz. Prosím všechny, aby si přinesli přezůvky. Děkuji za pochopení. 

Helena Veselá, České Budějovice

Milí přátelé,
srdečně zvu všechny zájemce o obor bylinkářství 
v sobotu 16. 10. 2021 do LIBERCE na kurz I. stupně a v neděli 17. 10. 2021 na kurz II. stupně LÉČIVÉ ROSTLINY konejšivé ruce přírody.
V případě nutnosti bude termín posunut.

          Adresa konání: CENTRUM ZDRAVÍ - ENERGY paní Galiny Veselé, 5. května 175/7, Liberec 1, 460 01.

I. stupeň (začátečníci)

První sobotní teoretický kurz (čtyřdílného cyklu) nabízí v úvodu informace o historii využívání darů přírody v životě člověka. Představí základní léčivé rostliny pěstované i divoce rostoucí v okolí lidských sídlišť. Seznamuje s jejich sběrem, sušením, zpracováním a skladováním. Představuje blíže jejich účinky, možnosti využití. V přednáškách vycházím ze své více než třicetileté praxe.

II. stupeň

Druhý návazný nedělní teoretický kurz rozšiřuje vědomosti o využití dalších bylin, tentokrát z volné přírody. Povíme si, co všechno vlastně příroda je. Věnovat se budu pravidlům bylináře, základům skladby bylinných čajových směsí a například výrobě olejů a tinktur. Základními informacemi z kurzu I. stupně o sběru, sušení apod. se zde ve větším rozsahu nebudu zabývat. Účastník navazuje a musí tedy nejprve absolvovat kurz I. stupně.

Absolvent kurzů I. - IV. obdrží CERTIFIKÁT střediska celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ v délce 32 vyučovacích hodin. Délka jednotlivých kurzů je cca 8 vzdělávacích hodin. Do dopoledního i odpoledního bloku jsou zařazeny krátké přestávky, pauza na oběd a prostor k diskusi. Každý účastník dostane skripta. 

Objednat kurzy lze na webu www.zivotemkezdravi.eu na záložce Kurzy a lektorská činnost - objednávky kurzů. Odesláním objednávky automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR). Platbu je nutné uhradit předem na účet po předchozím potvrzení volného místa. Číslo bankovního účtu určeného k platbě zašlu po potvrzení volného místa na Váš e-mail. 

Registrace sobotního kurzu je do 2. října 2021 a registrace nedělního kurzu je do 3. října 2021. 

Cena jednotlivých kurzů je 1.800,- Kč. Cena celého víkendu tak vychází na 3.600,- Kč. 

E-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz pro objednávky. Více informací na www.zivotemkezdravi.eu.

Na shledání se těší Regina Říhová, České Budějovice

Začíná bylinková sezóna 2021 / 2022.
Milí přátelé, 

jsem připravena plnit Vaše bylinná přání ve formě čajů, letnin, koupelí, některých tinktur a případně vyrobím i bylinné měšce.

Těším se na Vaše objednávky :)

Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,
srdečně zvu všechny zájemce o obor bylinkářství na
víkendové setkání - v sobotu 11. 9. 2021 na kurz I. stupně a v neděli 12. 9. 2021 na kurz II. stupně LÉČIVÉ ROSTLINY konejšivé ruce přírody do ČESKÝCH BUDĚJOVIC.

Kurz bude probíhat v mých prostorách Střediska celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ.

I. stupeň (začátečníci)
První sobotní teoretický kurz (čtyřdílného cyklu) nabízí v úvodu informace o historii využívání darů přírody v životě člověka. Představí základní léčivé rostliny pěstované i divoce rostoucí v okolí lidských sídlišť. Seznamuje s jejich sběrem, sušením, zpracováním a skladováním. Představuje blíže jejich účinky, možnosti využití. V přednáškách vycházím ze své více než třicetileté praxe.

II. stupeň
Druhý návazný nedělní teoretický kurz rozšiřuje vědomosti o využití dalších bylin, tentokrát z volné přírody. Povíme si, co všechno vlastně příroda je. Věnovat se budu pravidlům bylináře, základům skladby bylinných čajových směsí a například výrobě olejů a tinktur. Základními informacemi z kurzu I. stupně o sběru, sušení apod. se zde ve větším rozsahu nebudu zabývat. Účastník navazuje a musí tedy nejprve absolvovat kurz I. stupně.

Absolvent kurzů I. - IV. obdrží CERTIFIKÁT střediska celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ v délce 32 vyučovacích hodin.
Délka jednotlivých kurzů je cca 8 vzdělávacích hodin. Každý účastník dostane skripta. 
Registrace sobotního kurzu je do 28. srpna 2021 a registrace nedělního kurzu je do 29. srpna 2021. 

Objednat kurzy lze na webu www.zivotemkezdravi.eu na záložce Kurzy a lektorská činnost - objednávky kurzů. Odesláním objednávky automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR). 

Cena jednotlivých kurzů je 1.800,- Kč. Cena celého víkendu tak vychází na 3.600,- Kč. Platba proběhne na místě v hotovosti v den pořádání kurzu.

E-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz pro objednávky. Více informací na www.zivotemkezdravi.eu.

Na shledání se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,
dovoluji si zaslat informaci o zahájení odborných konzultací ohledně širokospektrálních doplňků stravy. Konzultace probíhají v kamenné prodejně "Danesi-shop" v Roudném u Českých Budějovic. Věřím, že Vás tato nabídka zaujme.Na Váš zájem se těší Simona Hájková, České Budějovice 

Milí přátelé, 

srdečně Vás zvu do své praxe na novou proceduru. Celý zážitek značně přesahuje svým působením účinky pouze na fyzické tělo....

Srdečně Jana Studecká, Velešín

Oznamujeme společný výjezd za přáteli do východních Čech.

Milí přátelé,

od úterý 11. 5. do čtvrtka 13. 5. pojedu opět do Dlouhých Dvorů 22, Všestary (u Hradce Králové) k manželům Fofovým.

Budete-li mít zájem, volejte prosím na tel: +420 604 843 737, abychom se konkrétně domluvili. 

Děkuji a těším se na vás. Taťána Kašparová, České Budějovice


Milí přátelé, 

od úterý 11. 5. do čtvrtka 13. 5. mne opět najdete v obci Chroustov č. 38 (nedaleko Miletína) u manželů Černochových. 


V případě zájmu mi prosím volejte na tel: +420 737 915 006, abychom se domluvili na konkrétním termínu návštěvy.  

Děkuji a těším se na vás. Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,

dovolte, abych Vás pozvala do své praxe na novinku:
"Dešťové kapky" (Raindrop Technique) 

jsou metodou s širokým působením na celého člověka. Na jeho fyzické tělo, vývojem získanou osobnost a na jeho vlastní Já = lidského ducha. Představují jemnou metodu doteků v oblasti chodidel, páteře a celých zad při aplikaci vysoce kvalitních 100% přírodních esenciálních olejů Young Living® Essential Oils. Raindrop technika využívá účinky těchto esencí a starých, v praxi léty ověřených, energetických technik indiánů. Přes veškerou jemnost této techniky jsou její účinky velice intenzivní. Působení těchto ušlechtilých esencí zasahuje vedle fyzického těla především úroveň emoční, energetickou a hluboce niternou. Celá technika se vyznačuje pomalým tempem a velkou jemností doteků. Vše probíhá v tichosti, pouze na vlnách tónů jemné léčivé hudby. Esence prostupují pokožkou do hlubších vrstev, kde odvádějí potřebnou práci svými jedinečnými ozdravnými účinky.
Vnímání vůní je natolik nezapomenutelný prožitek, že se nám vybaví ve vzpomínce zcela zřetelně, i kdyby mezi tím uběhlo třeba 1000 let. A tak esence Young Living® pomáhají vyzdvihovat zasutá prožívání v našem podvědomí, probouzí je a přivádějí k uvědomění, opětovnému prožití a konečnému odložení. Tím se můžeme lehce oprostit od starých zátěží, které stále ovlivňují náš současný život, aniž bychom to tušili. 

Na setkání se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé, 
jmenuji se Lenka Fofová a rozšiřuji od 1. 3. 2021 řadu kolegyň 
Volného společenství pomáhajících žen ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ.
Adresa mé praxe: Dlouhé Dvory 22, Všestary (u Hradce Králové).

Představuji prostor pro všechny, kteří se rádi vzdělávají a nebojí se změn v péči o celkové zdraví. Kteří potřebují povzbudit a ubezpečit, že jimi zvolená cesta za harmonií těla i lehkostí duše je správná, potřebná a že na ni mají nárok. 
Více informací nabízí můj web www.zdraviskrznaskrz.cz.

Těším se na společně prožité chvíle. Lenka Fofová, Dlouhé Dvory

Milí přátelé,
přestože nás doba covidová uvěznila doma, nezahálíme.  Své 4 stupně kurzu o léčivých rostlinách jsem z praktických důvodů spojila do 2 víkendů. 

Kurz o jedovatých rostlinách je jednodenní - sobotní, a tak jsem k němu doplnila do načatého víkendu ještě jeden kurz - nedělní. 

Můžete se blíže seznámit.  Tím je tato řada kurzů pro mne prozatím uzavřena. 

Na setkání s Vámi se těší Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,
srdečně zvu všechny zájemce o obor bylinkářství na: 

Víkendové setkání - v sobotu 30. 1. 2021 na kurz I. stupně a neděli 31. 1. 2021 na kurz II. stupně LÉČIVÉ ROSTLINY konejšivé ruce přírody.

Kurz bude probíhat ve Středisku celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ v Českých Budějovicích.

I. stupeň (začátečníci)

První sobotní teoretický kurz (čtyřdílného cyklu) nabízí v úvodu informace o historii využívání darů přírody v životě člověka. Představí základní léčivé rostliny pěstované i divoce rostoucí v okolí lidských sídlišť. Seznamuje s jejich sběrem, sušením, zpracováním a skladováním. Představuje blíže jejich účinky, možnosti využití. V přednáškách vycházím ze své více než třicetileté praxe.

II. stupeň 

Druhý návazný nedělní teoretický kurz rozšiřuje vědomosti o využití dalších bylin, tentokrát z volné přírody. Povíme si, co všechno vlastně příroda je. Věnovat se budu pravidlům bylináře, základům skladby bylinných čajových směsí a například výrobě olejů a tinktur. Základními informacemi z kurzu I. stupně o sběru, sušení apod. se zde ve větším rozsahu nebudu zabývat. Účastník navazuje a musí tedy nejprve absolvovat kurz I. stupně.

Absolvent kurzů I. - IV. obdrží CERTIFIKÁT střediska celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ 
v délce 32 vyučovacích hodin.

Délka jednotlivých kurzů je cca 8 vzdělávacích hodin (prezentace v 9.15 hodin, začátek 9.30 hodin, předpokládaný konec v 16.30 hodin s pauzou na oběd). Do dopoledního i odpoledního bloku jsou zařazeny krátké přestávky a prostor k diskusi. Každý účastník dostane skripta.
Platba předem na účet po předchozím telefonickém potvrzení volného místa. Číslo bankovního účtu určeného k platbě zašlu po potvrzení na e-mail. Zároveň zájemce o první kurz dostane v příloze tiskopis: 
Souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR), který je od 25. 5. 2018 nařízením EU vyžadován. 
Bez jeho vyplnění, podepsání a odeslání na mou adresu (i elektronickou) není možná registrace! 
Registrace sobotního kurzu je do 17. ledna 2021 a registrace nedělního kurzu je do 18. ledna 2021. 
Cena jednotlivých kurzů je 1.800,- Kč. Cena celého víkendu tak vychází na 3.600,- Kč.
E-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz pro objednávky. Více informací na www.zivotemkezdravi.eu.

Na shledání se těší   Regina Říhová, České Budějovice

Oznamujeme náš první společný výjezd za přáteli do východních Čech.

Milí přátelé, 

od pátku 11. 12. do úterý 14. 12. pojedu opět do Dlouhých Dvorů 22, Všestary (u Hradce Králové) k manželům Fofovým. 


Budete-li mít zájem o setkání, volejte na tel: +420 604 843 737, abychom se konkrétně domluvili. 

Těším se na vás.

Taťána Kašparová, České Budějovice 


Milí přátelé a zájemci o setkání se mnou ve východních Čechách,
poprvé vyjíždím do vašeho kraje. 

Od pátku 11. 12. do úterý 14. 12. mne najdete v obci Chroustov nedaleko Miletína u manželů Černochových č. 38.

V případě zájmu o setkání mi prosím volejte na tel: +420 737 915 006. Těším se na vás. 
Regina Říhová, České Budějovice

Vážení přátelé,

jmenuji se Dana Prskavcová a jsem certifikovaná terapeutka metody:  Rekonektivní léčení a harmonizace 


Vstupuji do Volného společenství pomáhajících žen ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ. Mou praxi naleznete od 1. ledna 2021 v Liberci. Více se dozvíte na mém webu: www.cestouharmonie.com 

Těší se na vás Dana Prskavcová, Liberec 

Nová bylinková sezóna začíná

Letošní sezóna byla náročnější. Počasí nám připravilo nejeden zádrhel, ale společné úsilí se vyplatilo. Letošní úrodu léčivých rostlin mám připravenu. Můžete směle objednávat bylinkové čaje, tinktury, letniny, bylinkové měšce pro vlastní potřebu a koupele. Vše do vyprodání zásob. 
Těším se na objednávky :)

Regina Říhová, České Budějovice

Celostní péče od ženy * pro ženy *
Představuje komplexní zaměření na ženu jako celek v intenzivní kúře. Jde o speciální přístup k řešení zdravotních obtíží a odhalování souvislostí, které za nimi stojí. Mám dostatečně dlouhý čas na podrobné prozkoumání fyzického těla, duševní zátěže, rodinného i pracovního prostředí. Toto vše totiž významně ovlivňuje celkový stav každého člověka, natož ženy. Žena se svou vrozenou jemností je velmi vnímavá na nesoulad, který musí dennodenně prožívat v mužsky nastaveném světě. Svou prací ženám pomáhám pochopit a zvládnout potřebná rozhodnutí na životních křižovatkách, které jim přináší jejich současná životní etapa.

V nabídce si lze vybrat ze tří variant této intenzivní kúry: 

První varianta - RELAXAČNÍ se věnuje především ošetření ženského těla 

Druhá varianta - OSOBNOSTNÍ se dostává více k vlastní duši ženy 

Třetí varianta - INDIVIDUÁLNÍ je složena podle momentálních potřeb ženy

Regina Říhová, České Budějovice

120, 150 a 180 minut na vlastním ostrově

Komplexní péče o tělo a duši aneb je čas, udělat si čas na to PODSTATNÉ.

Z důvodu poptávky mých klientů jsem do své nabídky zařadila i tento balíček služeb. Časové rozpětí má své OPODSTATNĚNÍ :-) Dochází k potřebné aklimatizaci, uvolnění a hlubšímu náhledu, nutnému pro zotavení.
Staré přísloví praví: "Ve zdravém těle, zdravý DUCH."
DUCH = PODSTATA
Víme, že svalová vlákna odebírají každé hnutí naší duše, každou emoci, celý náš vnitřní život. Proto ji nemůžeme přehlížet. Společně posilujeme vše, co nás drží při životě a v harmonii.
Pokud jsme vyrovnaní, svaly jsou uvolněné (zvláště důležité kolem páteře), signál z mozku volně proudí míchou, přes kořeny míšních nervů až do periferie nervového systému. V našem těle probíhá živá komunikace, spolupráce všech orgánových soustav, které poskytují zpětnou vazbu k dalšímu zpracování do mozku.
Raduji se ze souvislostí, které nám pomáhají žít důstojnější a plnější život.
Věřím, že si to též nenecháte ujít.

"120" pro ženy a muže - nabídka zahrnuje:

 • konzultaci
 • Schumann 3D Systém
 • Access Bars

"150" pro muže - nabídka zahrnuje:

 • konzultaci
 • testování pomocí Rofes E01C
 • Schumann 3D Systém
 • Access Bars

"180" pro ženy - nabídka zahrnuje:

 • konzultaci
 • testování pomocí Rofes E01C
 • Schumann 3D Systém
 • revitalizační masáž
 • Trigger Points
 • Access Bars

    Jana Studecká, Velešín

Milé ženy,

má praxe se rozšířila o novou proceduru:
MANUÁLNÍ TLAKOVÁ (BODOVÁ) LYMFATICKÁ MASÁŽ CHODIDEL
Věřím, že se setká s úspěchem a bude Vámi hojně využívána.
Těším se na Vás.     
 Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé,
srdečně zvu všechny zájemce o obor bylinkářství  
v sobotu 31. 10. 2020 na kurz I. stupně

LÉČIVÉ ROSTLINY konejšivé ruce přírody

Kurz bude probíhat ve Středisku celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ v Českých Budějovicích.
Prosím případné zájemce, aby navštívily webové stránky: www.zivotemkezdravi.eu, kde v záložce 

Kurzy a lektorská činnost, naleznou všechny potřebné informace. 

Na shledání se těší  Regina Říhová, České Budějovice

Vážení přátelé,
rozšiřuji praxi o nové služby. Nově nabízím ve svých prostorách

*  Terapii barevným světlem
*  Bachovu květovou terapii

 Na Vaše objednávky se těší    Eva Jarošová, Jičín

Milí přátelé,
protože nezahálím a stále přemýšlím, jak být užitečnou, rozšiřuji svou nabídku služeb o novinku:

KINESIOTAPING

Doufám, že vás tato zpráva potěšila a v případě potřeby službu využijte. Těším se na vás. 

  Regina Říhová, České Budějovice

Milí přátelé, 
připravila jsem pro vás rozšíření čtyřstupňového kurzu 
LÉČIVÉ ROSTLINY - konejšivé ruce přírody 
o doplňkový "bezpečnostní kurz":


JEDOVATÉ ROSTLINY  v přírodě i nejbližším okolí 


Tento teoretický kurz nás seznámí se záludnostmi rostlinné říše, které mohou zapříčinit situace, kterým je záhodno se vyhnout. Rostliny si popíšeme, seznámíme se s jejich specifiky, následky otravy a zajímavostmi kolem nich. Domnívám se, že je dobré znát antagonisty léčivých rostlin, aby bylo eliminováno jakékoliv nebezpečí při sběru a používání léčivých rostlin.

                                        Regina Říhová, České Budějovice

Vážení přátelé,

zvu Vás na nové procedury do své praxe. V současnosti můžete vyzkoušet 3 novinky:

INDICKOU MASÁŽ HLAVY (antistresovou)

Jde o jemné ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží starověkou ájurvédskou technikou, která harmonizuje tělo i duši. Účinek masáže se projevuje jak ve fyzické, tak i v psychické oblasti. Dokáže pozitivně ovlivnit i stav vnitřních orgánů.

Provádí se vsedě a přes oblečení. Je vhodná pro děti (poruchy pozornosti a chování), dospělé i seniory.

 • MIGRÉNA, TENZNÍ BOLESTI HLAVY A OČÍ
 • NAPĚTÍ V RAMENOU, KRKU A ŠÍJI
 • OKYSLIČENÍ MOZKU, ZLEPŠENÍ KONCENTRACE
 • ZLEPŠENÍ ČINNOSTI NERVOVÉHO SYSTÉMU
 • STIMULACE IMUNITNÍHO, OBĚHOVÉHO A LYMFATICKÉHO SYSTÉMU
 • PORUCHY SPÁNKU A NESPAVOST
 • DETOXIKACE ORGANISMU
 • EMOCIONÁLNÍ STRES, PSYCHICKÁ ÚNAVA A PODRÁŽDĚNOST
 • DEPRESE A ÚZKOSTNÉ STAVY
 • VÝRAZNÉ ZLEPŠENÍ KVALITY VLASŮ A STAVU POKOŽKY HLAVY

----------------------------------------------------

REFLEXOLOGII A REGENERAČNÍ MASÁŽ RUKOU A PAŽÍ

Vhodné při otocích, únavě, bolestech a degenerativních procesech (postižení karpálních tunelů, snížená citlivost prstů a rukou, spasmy svalů, přetížení šlachových pouzder a pod.)

Tyto masáže pomáhají rovněž při regeneraci periferní nervové soustavy například při následcích po cévní mozkové příhodě (CMP). Výrazně posilují imunitní systém, lymfatický oběh a podporují samoléčebné procesy v těle.

Masáže rukou a paží odstraňují blokace životní síly a vedou k nalezení fyzické i duševní rovnováhy.

"Naše ruce jsou naším jediným nástrojem, proto si zaslouží pravidelnou péči. Nezapomínejme na ně!"

----------------------------------------------------

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU

je to procedura, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Blahodárně působí na  nervovou soustavu.

 • PROKRVUJE POKOŽKU
 • PROHŘÍVÁ SVALY
 • ZMÍRŇUJE ÚNAVU, BOLESTI A SVALOVÉ KŘEČE
 • ZLEPŠUJE KREVNÍ OBĚH
 • POMÁHÁ PŘI ZÁNĚTU ŠLACH A PROBLÉMECH S TENISOVÝM LOKTEM
 • UVOLŇUJE PŘETÍŽENÉ, ZTUHLÉ A BOLESTIVÉ KLOUBY I V CHRONICKÉM STÁDIU ONEMOCNĚNÍ (např. při časté práci na PC)
 • HOJÍ ZJIZVENOU TKÁŇ
 • HLUBOCE ZVLÁČŇUJE A HYDRATUJE POKOŽKU
 • ZPEVŇUJE NEHTY

                                                                                                     Taťána Kašparová, České Budějovice

Vytvořte si webové stránky zdarma!